• Informacje na temat:

  x-blades tutorial

Artykuły na temat: x-blades tutorial
 • Operation Flashpoint: Red River - wideo-tutorial wyjaśniający mechanizmy rozgrywki

  Do sieci trafił wideo-tutorial z Operation Flashpoint: Red River . Na pięciominutowym filmie twórcy gry wyjaśniają mechanizmy rozgrywki tej produkcji, pokazując m.in. w jaki sposób można wydawać rozkazy towarzyszom.

 • X-Fi do notebooków

  Creative prezentował kartę dźwiękową Sound Blaster X-Fi Notebook przeznaczoną do komputerów przenośnych. Urządzenie wykorzystuje poprawiającą jakość dźwięku technologię X-Fi.

 • TGS 2011: Blades of Time - powrót pięknej Ayumi

  Konami opublikowało nowy trailer  Blades of Time - tworzonego przez Gaijin Entertainment sequela X-Blades . Zwiastun prezentuje nowe fragmenty gameplayu, w którym piękna Ayumi z gracją strzela i siecze.

 • Ulepszona Motorola Moto X

  Motorola zaprezentowała swojego najnowszego smarftona Moto X. W porównaniu do poprzednika, w nowym Moto X ulepszono specyfikacje oraz zaproponowano ładniejsze wykończenie.

 • E3 2011: Blades of Time - sequel X-Blade od twórców Wings of Prey

  W trakcie trwających właśnie targów E3 firma Konami zapowiedziała swojego nowego slashera – Blades of Time – za którego odpowiedzialne będzie studio Gaijin Entertainment , twórcy… symulatorów lotniczych.

 • Nowe smartfony LG z serii X

  LG kompletuje portfolio serii X na polskim rynku i wprowadza 2 kolejne modele smartfonów - LG X power i LG X mach.

 • E3 2011: Blades of Time - piękna i brutalna Ayumi

  W sieci pojawił się pierwszy gameplay z zapowiedzianego wczoraj Blades of Time - sequela X-Blade od studia Gaijin Entertainment . Film, pochodzący z targów E3 , pokazuje m.in. opcję Time Rewind , pozwalającą kierowanej przez nas Ayumi cofnąć czas i wytworzyć klona.

 • HTC One X+ - nowa wersja One X

  HTC zaprezentował nową wersję smartfona HTC One X - One X+. Telefon został wyposażony w interfejs HTC Sense 4+ i system Android Jelly Bean.

 • Star Trek Online: Mr Spock poprowadzi tutorial; trailer Starbase 24 kolorowy od eksplozji

  MMO tworzone przez Cryptic Studios i Atari zadbało o obsadę aktorską swojej najnowszej produkcji - w tutorialu usłyszymy bowiem głos aktora, który grał młodego Spocka w nowym Star Treku . A ostatni trailer gry pokazuje oblężenie Starbase 24 przez złych, niedobrych  Klingonów .

 • OnePlus X – znamy specyfikację

  Na serwisie Phone Arena pojawiła się specyfikacja smartfona OnePlus X. Dane pochodzą z chińskiego urzędu będącego odpowiednikiem Federalnej Komisji Łączności.

Wideo na temat: x-blades tutorial
Dyskusje na temat: x-blades tutorial
 • Wyświetlanie animacji, tutorial "Invaders"

  Witajcie! /happy.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":happy:" border="0" alt="happy.gif" /> Ostatnio przerabiam sobie tutorial "Invaders, Wojna Światów", w której autor przedstawia krok po kroku jak zrobić grę. Utknąłem w pewnym momencie tutka, gdy przyszło do wyświetlenia animacji. Robię wszystko jak jest podane w tutorialu jednak Eclipse (w nim tworzę) wyrzuca mi błąd: Przy otwieraniu img/null jako null Wystapil blad : java.lang.IllegalArgumentExceptioninput == null! Oto kody...

 • RE: Kompletny tutorial kohana 2.x

  Najpierw poczytaj to: http://kohanaframework.org/guide/about.conventions . A co do pytania o bazę danych, to po prostu jest możliwość zdefiniowania sobie paru połączeń z bazą i potem wybierać między nimi. Jak tego nie potrzebujesz, to wystarczy, że zostawisz plik konfiguracyjny tak jak jest, podając tylko odpowiednie dane do połączenia. U mnie plik MODPATH/database/config/database.php wygląda tak:

 • X-Blades

  A więc zakupiłem ostatnio w jednym z magazynów z grami komputerowymi grę X-Blades a jak już w niektórych tematach pisałem nie mam internetu w domu a trzeba zarejestrować grę by można odblokować pełną wersję gry, bez tego mogę pograć tylko w dwu etapowe demo ; ( Czy mogę coś na to poradzić ?

 • RE: Kompletny tutorial kohana 2.x

  Ad 1. http://kohanaframework.org/guide/about.conventions Ad 2. Łączy się? Tzn.? Ad 3. Jest kilka metod, ja znam dwie: private $sitemap; public function before() { $this->sitemap = Model::factory('sitemap'); // metoda 1 $this->sitemap = new Model_Sitemap; // metoda 2 } public function action_index() { $this->sitemap->get_links(); // wywołanie metody modelu Model_Sitemap } Przeważnie korzystam z metody pierwszej. Lubię jak wszystko jest definiowane w podobny sposób (wszystko - w tym...

 • X-Blades

  bez internetu nic raczej nie zrobisz. w teorii jest możliwość aktywacji przez telefon ale polski wydawca już nie istnieje więc to nie zadziała.

 • RE: Kompletny tutorial kohana 2.x

  Modele, czy widoki, możesz tworzyć gdzie chcesz, nawet w destruktorze. Metoda before jest dostępna dla każdego kontrolera (dzięki dziedziczeniu z klasy Controller) i jest wywoływana zawsze, gdy odwołujesz się do jakiejś metody kontrolera. Coś tego typu: index.php/kontroler1/akcja1/parametr1/parametr2 // Wywołuje się: Kontroler1->before(); Kontroler1->akcja1(parametr1,parametr2); Kontroler1->after(); Oprócz tego jeszcze konstruktory, i inne pierdoły, ale to tylko tak pokrótce...

 • X-Blades

  To nie potrzebnie kupowałem ? Czy takie rzeczy nie powinny być napisane na okładce czy coś ? /sad_prosty.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad_prosty.gif" />

 • RE: Kompletny tutorial kohana 2.x

  Chyba się nie zrozumieliśmy. Chodzi Ci o to, jak w modelu się odwoływać do bazy danych, czy jak model się odwołuje do bazy danych?

 • X-Blades

  Było napisane na opakowaniu od płyty jeśli dobrze pamiętam. Tyle że jeśli kupiłeś ten pakiet za 18 zł to nie było jak zobaczyć raczej.

 • RE: Kompletny tutorial kohana 2.x

  Odpowiedź "tak", na pytanie o wybór nie jest dobrą odpowiedzią... Jeśli chodzi Ci o to drugie, to tu Ci nie pomogę, bo nie zagłębiałem się w plik klasy Model. Co do ORM, to na razie skorzystałem z tego przy autoryzacji użytkownika (Auth, ORM). Przykładowy kod, o który bardzo ciężko znaleźć w Internecie zamieszczę tutaj, korzystając z dobrego pozycjonowania tego tematu w Googlach za pewne. public function action_login() { $this->view_panel = View::factory('panel/login');...